Světelná reklama


Chcete být viděni ve dne i v noci?! Máme pro Vás připravenou prezentaci nepřeberného množství světelných reklam, světelných reklamních boxů a 3D nasvícených nápisů. Používáme pouze kvalitní materiály a originální LED moduly a napájecí zdroje, které zaručují dostatečný svit a neméně důležitou dlouhodobou životnost.

Světelné reklamy se dají rozdělit podle způsobu osvitu a to na světelnou reklamu s nepřímým osvitem, kdy jsou LED umístěné na zadní straně 3D písmen a vytváří efekt aury z přímého pohledu. Tyto světelné reklamy neoslňují chodce ani řidiče a také odražené světlo má barvu fasády/podkladu na které je světelná reklama umístěna.

Dalším typem světelné reklamy je světelná reklama s přímým osvitem, kdy je písmeno z průsvitného difuzního materiálu a LED jsou umístěny uvnitř písmen. Jednotlivé prvky této světelné reklamy tedy vyzařují v přímém směru, tak i do stran. Písmena lze vyrobit přímo z barevného plexiskla anebo PVC lakovaného materiálu (bez bočního svitu). Další varianta je potisk písmen z čirého plexiskla UV technologií, případně je lze polepit prémiovými samolepícími fóliemi. Světelnou reklamu lze připravit i tzv. kompaktní verzi, kdy jsou písmena světelné reklamy již při výrobě umístěny na podkladovou desku, která je pokryta fasádou, která má stejnou barvu jako objekt, na který se světelná reklama umístí. Instalace této reklamy je již pak velice jednoduchá, jelikož se pouze upevní podkladová deska na budovu a připojí se napájecí kabel pro LED světelné zdroje.

Světelné boxy či výstrče tvoří další skupinu světelných reklam. Tyto světelné reklamy využívají kvalitního nosného materiálu a silného difuzního plexiskla, díky kterému je nasvícení uniformní a neobjevují se na něm tmavá místa. Tyto světelné výstrče či světelné boxy mohou být oboustranné a v případě potřeby i velice úzké díky speciálnímu optickému designu uvnitř světelné reklamy. Prosvícené plexisklo lze přímo potisknout UV technologii, kdy jsou barvy časově velice stálé a nedochází z jejich zešednutí ani po několika letech na přímém slunci. Samozřejmě lze plexiskla polepit i laminovanými samolepící fóliemi.

Světelné boxy lze vyrobit i tzv. mobilní variantě. Rám boxu je z hliníkového profilu, který je lehký a dostatečně pevný v ohybu. Místo plexiskla se prosvicuje speciální textilní materiál potištěný pomocí UV technologie. Tyto světelné boxy lze provést i v oboustranném provedení. Světelný box lze sestavit za 10-15 minut a všechny komponenty jsou umístěny ve speciální cestovní tašce. Velkou výhodou těchto světelných boxů je také, že lze jednotlivé potištené materiály měnit za jiné(nové).