Reklamní plachty


Velice oblíbené a často používané reklamní plachty určené k potisku jsou vhodné pro široké spektrum použití. K dispozici máte na výběr hned z několika variant materiálů. Každý tento materiál má své specifické využítí. Všechny bannery disponují obvodovým svařením okrajů  pro zvýšenou pevnost a kvalitními plastovými či pozinkovanými oky pro jednoduché  a zároveň učinné upevnění.

banner klasik 440g/m2
Levnější  reklamní PVC plachta s nižší životností materiálu vhodná ke krátkodobému/jednorázovému použití jako jsou například volební kampaně, či upozornění na kulturní akci s pevným termínem.

banner premium 510g/m2
Nejčastěji se používající  prémiová litá PVC reklamní plachta s dlouholetou životností a vysokou odolností a pevností. Vhodná při použití reklamího sdělení  s časovým horizontem delším než 2-4roky. 

banner mesh 360g/m2
Děrovaný PVC banner s pravidelnou strukturou a prvotřídni kvalitou tisku, která je určena pro interiérové tak i exteriérové aplikace. Hlavní výhodou jsou propustnost světla a odolnost vůči povětrnostním vlivům díky kterým je materiál vhodný pro instalaci do větrných míst. Také doporučujeme použití tohoto materiálu u reklamích bannerů větších než 80- 100m2 kvůli nižší hmotnosti a menšímu zatížení upevňovacího systému.